Temat tygodnia
Najbardziej pożądane stanowiska i kompetencje w 2023 roku
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Anna Kaczkowska-Donaj dyrektorem finansowym w Imperial Tobacco

Anna Kaczkowska-Donaj objęła z początkiem maja 2010 roku stanowisko dyrektora finansowego w Imperial Tobacco Polska.
Kategoria: Awanse
24.05.2010

Anna Kaczkowska-Donaj została powołana na stanowisko Dyrektora Finansowego w maju 2010 roku. W ramach nowej funkcji odpowiada za rachunkowość finansową i zarządczą, obszar zagadnień podatkowych i ubezpieczeniowych oraz zapewnia wsparcie systemów informatycznych.


Swoją karierę w strukturach Imperial Tobacco Polska rozpoczęła w grudniu 1999 roku, obejmując stanowisko specjalisty ds. kontrolingu. W ramach pionu finansów awansowała kolejno na kierownika rachunkowości zarządczej, a następnie na kierownika rachunkowości finansowej. Anna Kaczkowska-Donaj jest absolwentką Wydziału Zarządzania, specjalność finanse i rachunkowość przedsiębiorstw w Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.


Prywatnie jest mężatką i ma dwie córki. Czas wolny spędza z rodziną. Lubi dobrą książkę oraz aktywny wypoczynek.


Imperial Tobacco Polska jest wiodącym producentem branży tytoniowej w Polsce. Siedziba Zarządu oraz zakład produkcyjny mieszczą się w Jankowicach k. Poznania. Do najważniejszych marek oferowanych przez Imperial Tobacco Polska S.A. należą: West, Davidoff, Route 66, Mocne, Paramount, SPIKE oraz Tiger.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również