Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Anna Łuńska Partnerką w Grant Thornton

Anna Łuńska, dotychczasowy Senior Menedżer w Grant Thornton w biurze w Poznaniu, awansowała z początkiem listopada na stanowisko Partnera w Departamencie Outsourcingu.
Kategoria: Awanse
08.11.2019

Nowa Partnerka w gronie Grant Thornton będzie odpowiedzialna za dalszy rozwój linii biznesowej „Outsourcing finansowo-księgowy” na swoich rynkach regionalnych, usprawnianie pracy zespołów projektowych oraz utrzymywanie i rozwijanie relacji z dotychczasowymi Klientami.

Anna Łuńska ma niemal dwudziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych. Specjalizuje się między innymi w zakresie tax compliance, uczestnicząc w cyklicznych spotkaniach European Tax Compliance Collaboration Meeting. Na co dzień nadzoruje i koordynuje pracę zespołów realizujących usługi outsourcingu finansowo-księgowego dla polskich i międzynarodowych spółek, kładąc nacisk na doskonalenie procesów.

Od 17 lat związana z Grant Thornton. Absolwentka Wydziału Ekonomii oraz Studiów Podyplomowych z zakresu Rachunkowości i Finansów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Źródło: Grant Thornton

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również