Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Anna Świderska wiceprezesem TUiR Warta i TUnŻ Warta

Anna Świderska została powołana przez Radę Nadzorczą TUiR “WARTA” S.A oraz TUnŻ “WARTA” S.A. na stanowisko Wiceprezesa Zarządu i obejmie je z dniem 1 lipca 2020 roku.
Kategoria: Awanse
14.05.2020
Fot. Unsplash

Anna Świderska w zarządzie będzie odpowiedzialna za Pion Finansów, w tym m.in. za działalność inwestycyjną, sprawozdawczość, kontroling, podatki, zarządzanie ryzykiem, księgowość i administrację.

Anna Świderska posiada niemal 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu finansami spółek.  Swoją karierę zaczynała w firmie Arthur Andersen, gdzie m.in. zajmowała się audytem spółek z branży ubezpieczeniowej. Od 18 lat związana jest z polskimi spółkami z grupy Talanx. Pełniła w nich m.in. funkcję Dyrektor Zarządzającej, CFO, Doradczyni Zarządu i Głównej Księgowej. Wraz z połączeniem HDI i Warty objęła stanowisko Dyrektor Zarządzającej odpowiedzialnej za Departament Rachunkowości Finansowej. Pracując w HDI i Warcie zrealizowała liczne, strategiczne projekty, głównie w obszarze finansów oraz M&A.

Źródło: media.warta.pl

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również