Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Arkadiusz Garbarczyk wiceprezesem Banku Ochrony Środowiska

Rada Nadzorcza Banku Ochrony Środowiska podjęła uchwałę o powołaniu Arkadiusza Garbarczyka na stanowisko wiceprezesa zarządu BOŚ.
Kategoria: Awanse
13.12.2017

6 grudnia 2017 r. Rada Nadzorcza Banku Ochrony Środowiska powołała Arkadiusza Garbarczyka, dyrektora zarządzającego BOŚ, na stanowisko wiceprezesa zarządu banku. Po zmianie skład zarządu banku od dnia 6 grudnia 2017 r. przedstawia się następująco: Bogusław Białowąs – prezes, Arkadiusz Garbarczyk – wiceprezes, Anna Milewska – wiceprezes, Dariusz Grylak – wiceprezes.

Krótka sylwetka Arkadiusza Garbarczyka

Arkadiusz Garbarczyk, jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Matematyki, Mechaniki i Informatyki oraz Wydziału Nauk Ekonomicznych. Karierę zawodową rozpoczął od pracy w Ministerstwie Finansów jako Ekonomista w Departamencie Polityki Finansowej, Analiz i Statystyki.

Od 2000 roku związany jest z bankowością. Pracę w sektorze bankowym rozpoczął jako Ekonomista, a następnie Strateg Rynków Finansowych w BRE Banku. Następnie przez siedem lat odpowiadał za ofertę produktową, politykę cenową, kanały dystrybucji oraz zarządzał ryzykiem portfela kredytowego w Banku Gospodarstwa Krajowego.

W latach 2014-2017 związany był z Bankiem Polskiej Spółdzielczości, gdzie nadzorował zarządzanie ryzykiem portfela kredytowego oraz monitoring i ocenę ryzyka kredytowego, a także sprawował funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej Domu Maklerskiego Banku BPS.

Ostatnio pracował w Banku Ochrony Środowiska na stanowisku Dyrektora Zarządzającego kierującego Pionem Oceny i Zarządzania Ryzykiem.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również