Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Arkadiusz Rembowski Dyrektorem Wealth Management w GNW

Arkadiusz Rembowski objął stanowisko Dyrektora Wealth Management w zespole Giełdy Nieruchomości Wartościowych.
Kategoria: Awanse
05.11.2013
Nowy dyrektor odpowiedzialny będzie za wsparcie koordynację wszystkich działań operacyjnych Giełdy Nieruchomości Wartościowych, w szczególności za współpracę z partnerami instytucji oraz rozwój sieci GNW.

Arkadiusz Rembowski jest menedżerem z 10-letnim doświadczeniem w branży finansowej. Swoją karierę rozpoczynał od pracy w firmie Expander, w czasie gdy usługi doradcze były dopiero wdrażane na polskim rynku. Przez ostatnie 7 lat pełnił funkcję Dyrektora ds. Rozwoju Produktów Finansowych Money Expert, gdzie odpowiadał między innymi za wdrażanie i promocję produktów finansowych, zarządzanie procesem sprzedaży i tworzenie programów motywacyjnych dla sieci sprzedaży i partnerów biznesowych spółki. Od 2008 roku zasiadał w Radzie Nadzorczej Związku Firm Doradztwa Finansowego, organizacji, która zrzesza liderów branży doradztwa finansowego, a w 2012 roku pełnił funkcję członka Zarządu tej organizacji. Z wykształcenia jest prawnikiem, ukończył również studia podyplomowe z zakresu psychologii w marketingu w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, posiada certyfikat w zakresie międzynarodowej metodologii zarządzania projektami – Prince2.

Giełda Nieruchomości Wartościowych to projekt, który ma na celu kreację przestrzeni dla zamożnych inwestorów zainteresowanych rynkiem nieruchomości wartościowych. GNW promuje nowatorskie na polskim rynku rozwiązania inwestycyjne, budując jednocześnie wśród inwestorów świadomość, że istnieje realna alternatywa dla tradycyjnych instrumentów finansowych.

Zobacz również