Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Artur Sawicki dyrektorem zarządzającym UNIT4 Teta

Pod koniec kwietnia UNIT4 powołała Artura Sawickiego do pełnienia funkcji Dyrektora Zarządzającego UNIT4 TETA i wszystkich powiązanych spółek w Polsce.
Kategoria: Awanse
13.05.2013
Artur Sawicki pracuje w branży oprogramowania dla biznesu od ponad 14 lat. Ostatnio pełnił funkcję Dyrektora odpowiedzialnego za rynek polski w międzynarodowej firmie informatycznej QAD, która dostarcza systemy klasy ERP.

- Biorąc pod uwagę wiedzę Artura związaną z rynkiem oraz zarządzaniem, jak i jego wcześniejsze doświadczenia handlowe spodziewamy się dalszych sukcesów dla nas w Polsce, jak i w ramach grupy UNIT4 - powiedział Stig Kjonstad, Dyrektor na Skandynawię i Europę Wschodnią w UNIT4. - Jesteśmy zobowiązani do wspierania Artura tak, abyśmy mogli wspólnie realizować naszą strategię rozwoju w Polsce i zapewniać jak najlepsze wsparcie naszych klientów i produktów.

Powołanie Artura Sawickiego pomoże całej grupie UNIT4 spełnić swoje ambicje w Polsce, jak i Europie Środkowej i Wschodniej, gdzie rynek oprogramowania ERP ciągle rośnie. 

Artur Sawicki rozpoczynał swoją karierę w obszarze doradztwa biznesowego. W latach 1996-98 pracował jako Business Cinsultant w firmie Preston, a następie w dziale doradczym firmy Ernst & Young, w którym wyspecjalizował się w obszarze HR, zarządzania organizacją i marketingu.
Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również