Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Awanse w Savills

Międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości Savills ogłosił awans dwóch osób z Działu Doradztwa Inwestycyjnego: Bartłomiej Krzyżak otrzymał awans na stanowisko Associate Director, a Michał Stepień na stanowisko Associate.
Kategoria: Awanse
30.03.2017

Bartłomiej Krzyżak, Associate Director w Dziale Doradztwa Inwestycyjnego Savills, zajmuje się doradztwem w zakresie sprzedaży i kupna nieruchomości komercyjnych. W 2016 roku był zaangażowany miedzy innymi w takie transakcje, jak: doradztwo przy zakupie Galerii Warmińskiej przez Rockcastle za ok. 150 mln EUR, doradztwo przy zakupie Centrum Handlowego Jantar w imieniu CBRE Global Investors za 92 mln EUR, sprzedaż Metropol Park Błonie za ok. EUR 15 mln w imieniu Metropl Group czy sprzedaży Łódź Business Park w imieniu funduszu Aviva Investors. Zanim dołączył do Savills w 2011 roku pracował w Deutsche Telekom Germany, CBRE i w Cushman & Wakefield. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i Wydziału Prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Dodatkowo ukończył studia podyplomowe z zakresu wyceny nieruchomości, zarządzania i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Bartłomiej posiada tytuł CCIM – Certified Commercial Investment Member.

Michał Stępień, Associate w Dziale Doradztwa Inwestycyjnego Savills, jest odpowiedzialny przede wszystkim za wsparcie zespołu w rozwoju biznesu oraz marketing w procesach sprzedaży nieruchomości. Do zespołu dołączył w 2015 roku, ale z Savills jest związany od ponad dziesięciu lat. Przez pierwsze trzy lata pracował w Dziale Wyceny Nieruchomości i Doradztwa. W kolejnych latach zdobywał doświadczenie w Dziale Doradztwa Inwestycyjnego oraz w dziale Badań Rynku i Doradztwa. Michał jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego, ukończył studia magisterskie na Wydziale Ekonomii, ze specjalizacją inwestycje i nieruchomości oraz studia podyplomowe z wyceny nieruchomości. Ukończył również cykl szkoleń organizowanych przez Instytut CCIM.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również