Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Bartosz Gayer ACMA, CGMA objął stanowisko CFO Flobo

Bartosz Gayer, który właśnie objął stanowisko CFO w startupie Flobo, ma ponad 20-letnie doświadczenie w roli kontrolera i dyrektora finansowego.
Kategoria: Awanse
26.10.2022
fot. Unsplash

We Flobo Bartosz Gayer obejmuje rolę CFO, by w pierwszej kolejności doprowadzić do pozyskania finansowania na dalszy rozwój przedsięwzięcia. W kolejnym etapie będzie wspierał startup w zarządzaniu finansami oraz dostarczaniu wartościowych rozwiązań z obszaru obsługi cash flow dla użytkowników aplikacji.

– Tematyka finance automation i startupów stała się mi bliska, gdy dwa lata temu współtworzyłem mój pierwszy projekt startupowy Fincastly. Od tego czasu wspieram firmy jako zewnętrzny dyrektor finansowy i widzę bolączki przedsiębiorców związane z zarządzaniem płynnością. Flobo idealnie wpisuje się w trendy technologiczne na rynku, na którym coraz częściej biznes wspierają narzędzia typu RPA (Robotic Process Automation). Komercjalizacja Flobo ma również szansę napotkać na paradoksalnie dobry czas, bo spowolnienie gospodarcze wymusza na firmach baczne przyglądanie się rozrachunkom i większy wysiłek w obszarze windykacji – mówi Bartosz Gayer.

Bartosz Gayer ma ponad 20-letnie doświadczenie w roli kontrolera i dyrektora finansowego. Pracował m.in. dla Żywiec Zdrój i LR Health&Beauty Systems. Jest posiadaczem międzynarodowego dyplomu z rachunkowości zarządczej CIMA oraz członkiem CIMA Central & Eastern Europe Area Committee. Od lat zajmuje się szerzeniem wiedzy finansowej jako prelegent, wykładowca i trener.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również