Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Cezary Raczyński członkiem Komitetu Wykonawczego Związku Polskiego Leasingu

Cezary Raczyński, prezes mLeasing dołączył do Komitetu Wykonawczego Związku Polskiego Leasingu w wyniku przeprowadzonych wyborów uzupełniających.
Kategoria: Awanse
04.06.2020

Cezary Raczyński jest absolwentem Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu. Ukończył również studia MBA na National Louis University oraz program menedżerski IESE Business School w Barcelonie. Karierę zawodową rozpoczął w 1999 roku w HypoVereinsbank Polska. Następnie w latach 2000-2007 pracował w bankowości korporacyjnej kolejno Banku BPH oraz Pekao SA jako Dyrektor ds. Rozwoju Systemów Zarządzania Sprzedażą. Od września 2008 jest związany z mBankiem SA (dawnej BRE Bank SA), gdzie pełnił funkcję Dyrektora Departamentu Controllingu i Analiz Bankowości Korporacyjnej. W latach 2011-13 zasiadał w radzie nadzorczej mLeasingu. Jest wiceprzewodniczącym rady nadzorczej mFaktoringu oraz przewodniczącym rady nadzorczej Leaselink. Karierę w mLeasingu rozpoczął w lipcu 2013 roku jako Wiceprezes zarządu mLeasing, od marca 2017 jest Prezesem zarządu mLeasing.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również