Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Damian Ragan w zarządzie banku Credit Agricole

Damian Ragan będzie zarządzał siecią sprzedaży i rozwijał kanały dystrybucji. Zastąpi na tym stanowisku Richarda Pareta, który kończy właśnie kilkuletni kontrakt w Polsce i swoją karierę będzie rozwijał w międzynarodowych strukturach Grupy.
Kategoria: Awanse
22.11.2018

Damian Ragan jest związany z bankowością od ponad dwudziestu lat. Ostatnio był pierwszym zastępcą prezesa Kredobanku na Ukrainie - należącego do PKO BP. Wcześniej zarządzał m.in. siecią sprzedaży w Nordea Banku, był też szefem dystrybucji w banku BPH. Od zawsze związany ze sprzedażą, swoją karierę zaczynał w Pekao SA. Damian Ragan ma biznesowe wykształcenie. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, ukończył Executive MBA na Warszawskim Uniwersytecie Technologicznym oraz studia podyplomowe na University of Colorado. Zrealizował też wiele międzynarodowych programów szkoleniowych w obszarze zarządzania i bankowości m.in. w London Business School.

W Credit Agricole Damian Ragan będzie zarządzał sprzedażą w obszarze bankowości detalicznej oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Będą mu podlegać wszystkie kanały dystrybucji, w tym bankowość elektroniczna. Natomiast Richard Paret, po pięciu latach wdrażania strategicznych zmian w sieci sprzedaży związanych z rozwijaniem bankowości uniwersalnej, a wcześniej w obszarze ryzyka, kończy właśnie kontrakt w Polsce. W najbliższych miesiącach rozpocznie nowy etap swojej międzynarodowej kariery w ramach grupy.

Prezesem Zarządu banku jest Piotr Kwiatkowski, I wiceprezesem Olivier Constantin. W skład zarządu wchodzą również: Beata Janczur, Jean Bernard-Mas, Jędrzej Marciniak oraz Bartłomiej Posnow.

Źródło: materiały prasowe

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również