Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Daniel Goska Prezesem Zarządu PKO Banku Hipotecznego

Rada Nadzorcza PKO Banku Hipotecznego S.A. powołała Daniela Goskę na Prezesa Zarządu Banku w ramach obecnej kadencji Zarządu Banku, pod warunkiem wyrażenia zgody na powołanie przez Komisję Nadzoru Finansowego.
Kategoria: Awanse
01.09.2021

Daniel Gosta to absolwent Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej.

Karierę zawodową rozpoczął w roku 2008 w PricewaterhouseCoopers, w zespole specjalizującym się w audycie instytucji finansowych, w tym banków, zakładów ubezpieczeń, towarzystw inwestycyjnych i spółek leasingowych. W latach 2010–2016 pracował w PwC Polska, gdzie zajmował się usługami doradczymi dla instytucji finansowych i przedsiębiorstw obejmującymi m.in. obszary finansów, rachunkowości oraz zarządzania ryzykiem. Od 2016 roku jest związany z PKO Bankiem Hipotecznym S.A. w którym do 2020 roku nadzorował obszar kontrolingu. Od października 2020 roku pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu PKO Banku Hipotecznego odpowiedzialnego między innymi za obszar finansów, skarbu oraz ofertę produktową Banku.

Daniel Goska jest Przewodniczącym Zespołu ds. Finansów i Ryzyka przy Komitecie ds. Listów Zastawnych Związku Banków Polskich.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również