Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Dominika Bettman została prezesem Siemens sp. z o.o.

Dominika Bettman objęła funkcję prezesa zarządu Siemensa Sp. z o.o. – regionalnej spółki globalnego koncernu.
Kategoria: Awanse
04.04.2018

1 kwietnia 2018 roku Dominika Bettman objęła funkcję prezesa zarządu Siemensa Sp. z o.o. spółki regionalnej globalnego koncernu.

Dominika Bettman od 20 lat związana jest z grupą Siemens, a od 2009 roku pełniła funkcję prezesa ds. finansowych. Do tego jest prezesem Forum Odpowiedzialnego Biznesu, członkinią rady nadzorczej Eurobanku. Nadzoruje wielkie projekty infrastrukturalne w energetyce i kolejnictwie. Ekonomistka, finansistka.

Absolwentka Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Advanced Management Program IESE w Barcelonie.

Działa na rzecz etyki i społecznej odpowiedzialności biznesu oraz różnorodności, w tym zwiększenia udziału młodych w działaniu przedsiębiorstw i w życiu publicznym oraz aktywności kobiet w gospodarce.

Zainteresowania: zarządzanie firmą i finansami, odpowiedzialne przywództwo, globalne trendy, nowoczesne technologie.

Reprezentuje Siemensa w Konfederacji Lewiatan. Członkini Konwentu Doradców Politechniki Warszawskiej. Wchodzi w skład jury Nagrody Naukowej Siemensa. Wiceprezeska Stowarzyszenia Kongres Kobiet. Występuje z wykładami poświęconymi zrównoważonemu rozwojowi i etyce w biznesie. W 2014 r. wyróżniona w konkursie "Sukces pisany szminką" w kategorii Korporacja.

Źródło: materiały prasowe. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również