Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Dr Rafał Gołąb Associate Partnerem w JP Weber

W kwietniu 2020 roku Rafał Gołąb dołączył do grona Associate Partnerów JP Weber. Dotychczas w JP Weber pełnił rolę managera działu bieżącego doradztwa prawnego.  
Kategoria: Awanse
27.04.2020

Rafał Gołąb jest radcą prawnym posiadającym kilkunastoletnie doświadczenie w prawnej obsłudze podmiotów korporacyjnych. Jest autorem i współautorem licznych specjalistycznych publikacji. Wielokrotny prelegent na wykładach i konferencjach tematycznych. Wykładał na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz na Uniwersytecie Ekonomicznym. Jako stypendysta Fundacji Kościuszkowskiej i Public Interest Law Institute rozwijał swoje międzynarodowe doświadczenia podczas studiów na Uniwersytecie Columbia w Nowym Yorku. Absolwent Szkoły Prawa Niemieckiego, prowadzonej przez WPAiE Uniwersytetu Wrocławskiego we współpracy z Uniwersytetem Humboldta w Berlinie.

Do JP Weber dołączył w 2015 r. przejmując odpowiedzialność za zarządzenie projektami w zakresie bieżącego doradztwa prawnego na rzecz polskich oraz zagranicznych przedsiębiorstw. Specjalizuje się w doradztwie z zakresu prawa spółek handlowych, prawa umów oraz prawa pracy. Jest także członkiem interdyscyplinarnego zespołu JP Weber Smart Tech, który dostarcza rozwiązania dla firm z sektora IT.  

W 2017 roku obronił pracę doktorską pt. „Transfer wierzytelności jako etap procesu sekurytyzacji” przygotowaną pod kierunkiem prof. dr. hab. Andrzeja Śmieji, uzyskując stopień naukowy doktora nauk prawnych, specjalność: prawo cywilne.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również