Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Ewa Łuniewska Wiceprezesem Zarządu ING Banku Śląskiego

18 grudnia 2020 roku, Rada Nadzorcza ING Banku Śląskiego powołała Ewę Łuniewską na stanowisko Wiceprezes Zarządu, odpowiedzialnej za Pion Klientów Biznesowych. Swoją funkcję obejmie od 1 stycznia 2021 roku.
Kategoria: Awanse
21.12.2020

Ewa Łuniewska jest związana z ING od 1991 roku, czyli od ukończenia Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej. Na początku kariery zawodowej odpowiadała za bankowość korporacyjną, finansowanie strukturyzowane oraz dłużne rynki kapitałowe w Oddziale ING Bank N.V. w Warszawie. W 2001 roku została powołana na stanowisko Dyrektora Departamentu Klientów Strategicznych w ING Banku Śląskim. Od 2006 roku jako Dyrektor w Pionie Korporacyjnej Sieci Sprzedaży odpowiadała za doskonalenie oferty produktów bankowych dla klientów korporacyjnych, a także rozwój przeznaczonych dla nich kanałów internetowych i mobilnych.

Od początku 2016 roku do dziś pełni funkcję Prezes Zarządu ING Lease (Polska) Sp. z o.o. W czerwcu tego roku Ewa Łuniewska została wybrana na Przewodniczącą Komitetu wykonawczego Związku Polskiego Leasingu.

Ewa Łuniewska na nowym stanowisku zastąpi Michała Bolesławskiego, wieloletniego wiceprezesa nadzorującego Pion Klientów Biznesowych, który od 1 stycznia 2021 r. zostanie szefem Business Banking Holandii, Belgii i Luksemburga w Grupie ING.

Źródło: Biuro prasowe ING Banku Śląskiego. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również