Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Ewa Wernerowicz prezesem Vivus Finance

Ewa Wernerowicz jest związana z Vivusem od samego początku. Na stanowisku prezesa zastąpi Loukasa Notopoulosa.
Kategoria: Awanse
04.01.2018

Ewa Wernerowicz dotychczas pracowała na stanowisku dyrektora zarządzającego ds. operacyjnych w Vivus Finance. Na stanowisku prezesa zastąpi Loukasa Notopoulosa, który odszedł z tego stanowiska z końcem roku.

Firma poinformowała również, że do zarządu Vivusa dołączyła Katarzyna Jóźwik, dotychczasowa dyrektor zarządzająca ds. rozwoju biznesu.

Kariera Ewy Wernerowicz

Ewa Wernerowicz jest liderem z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu operacjami i projektami strategicznymi oraz ekspertem w dziedzinie technologii w finansach. Karierę zawodową rozpoczęła jako przedsiębiorca w branży turystycznej. Kolejne lata przyniosły jej jednak doświadczenia kierownicze w jednym z największych międzynarodowych banków. Uczestniczyła w tworzeniu wielokrotnie nagradzanych instytucji finansowych na polskim rynku. Wśród nich, obok Polbank EFG oraz Citifinancial, jest także Vivus.pl. To dzięki jej wysiłkom departament Customer Care Vivusa pięciokrotnie został nagrodzony Gwiazdą Jakości Obsługi Klienta. Wernerowicz jest absolwentką Akademii Morskiej w Gdyni oraz podyplomowych studiów Innovation Leadership prowadzonych przez Szkołę Główną Handlową.

Autor: Karolina Zdunowska
Redaktor naczelna Grupa MBE

Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. W przeszłości współpracowała z wydawnictwami: Media Regionalne, Ringier Axel Springer i Marquard Media. W Grupie MBE była odpowiedzialna za redakcję tekstów do magazynu „Kariera w Finansach i Bankowości” oraz na stronę KarierawFinansach.pl w latach 2018-2022.

Zobacz również