Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

George Juganar Prezesem Zarządu Toyota Bank Polska

Rada Nadzorcza Toyota Bank Polska S.A. podjęła decyzję o delegowaniu Członka Rady Nadzorczej Pana Georga Juganara do czasowego wykonywania obowiązków Prezesa Zarządu Banku. Obejmie on stanowisko szefa banku na okres trzech miesięcy – od 1 lipca do 30 września 2017 r.
Kategoria: Awanse
04.07.2017

George Juganar jest absolwentem Uniwersytetu w Bremie. Karierę zawodową w bankowości rozpoczynał w latach 90-tych od pracy w Citibanku w Bremie oraz w bremeńskim Instytucie Ekonomicznym. W latach 1995–1997 zajmował się klientami korporacyjnymi w Frankfurter Kreditbank w Düsseldorfie. W roku 1997 podjął pracę w Ford Bank Germany w Kolonii, a następnie dołączył do Ford Financial Europe – najpierw w Amsterdamie jako analityk finansowy koordynował działania w siedmiu krajach, a następnie w Londynie do 2004 roku zajmował się wszystkimi europejskimi rynkami, na których działała wówczas firma.Od 2004 roku ściśle związany z Toyota Kreditbank Germany (TKG) oraz Toyota Financial Services Europe & Africa Region (TFS EAR) zarządzając obszarami operacji, finansów i skarbu. W roku 2015 objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego TKG oraz Wiceprezesa TFS EAR. Od marca 2017 Członek Rady Nadzorczej Toyota Bank Polska S.A.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również