Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Grażyna Ciurzyńska w zarządzie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH)

Rada Nadzorcza Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH), w drodze konkursu, powołała Grażynę Ciurzyńską na nowego członka zarządu PAIH.
Kategoria: Awanse
18.02.2019

Obecnie Grażyna Ciurzyńska jest Dyrektorem Departamentu Rozwoju Inwestycji w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii, nadzoruje wdrażanie polityki inwestycyjnej, procesy obsługi i współpracę z inwestorami oraz instytucjami finansowymi z kraju i zagranicy. Jest także wiceprzewodniczącą Rady Nadzorczej PKO Banku Polskiego S.A. 

Grażyna Ciurzyńska ma dwudziestoletnie doświadczenie zarządcze w bankowości. Pracowała na stanowiskach menadżerskich Powszechnego Banku Kredytowego S.A. i Kredyt Banku S.A., nadzorując między innymi współpracę z klientami strategicznymi oraz tworzenie programów finansowania przedsiębiorstw. W Banku BGŻ S.A. zarządzała kolejno obszarem detalicznym, rynkiem płatności i kart bankowych, a następnie w Banku BGŻ BNP Paribas S.A. odpowiadała za obszar działalności kartowej, współpracę z międzynarodowymi organizacjami płatniczymi oraz z dostawcami technologii i usług. Ponadto była członkiem Prezydium Rady Wydawców Kart Bankowych, a wcześniej Prezydium Rady Cash Management przy Związku Banków Polskich.

Wchodząca do Zarządu PAIH Grażyna Ciurzyńska jest absolwentką Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Podyplomowego Studium Europejskiego Prawa Bankowego Instytutu Nauk Prawnych PAN. Przez ponad piętnaście lat związana z pracą naukowo-dydaktyczną w Instytucie Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. (PAIH). 

Źródło: PAIH.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również