Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Hubert Królak dyrektorem w Vestor Dom Maklerski

Hubert Królak to manager z 16-letnim doświadczeniem w bankowości. W Vestor Dom Maklerski będzie kierował zespołem w departamencie Wealth Management.
Kategoria: Awanse
29.01.2018

Hubert Królak jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył także Podyplomowe Europejskie Studium Finansowania Inwestycji Samorządu Terytorialnego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Działa społecznie – jest przewodniczącym Rady Dzielnicy Wilanów. Posiada Certyfikat Doradcy Finansowego międzynarodowej organizacji EFPA (European Financial Planning Association).

Hubert Królak podczas swojej kariery zawodowej odpowiadał już m.in. za zespół Private Banking w Raiffeisen Polbanku (był dyrektorem ds. Zarządzania Relacjami z Klientami Bankowości Prywatnej), a także kierował zespołem Wealth Management w mBanku (był Dyrektorem Departamentu Rozwoju Relacji z Klientami Bankowości Prywatnej).

Vestor Dom Maklerski łączy kompetencje doradcy finansowego oraz domu maklerskiego. Oferuje pełną gamę usług bankowości inwestycyjnej oraz pośrednictwo w transakcjach na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również