Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Izabela Wic wiceprezesem SAP Polska

Izabela Wic jako nowy członek zarządu będzie pełniła rolę wiceprezesa oraz Dyrektora Sprzedaży General Business.
Kategoria: Awanse
06.11.2018

Izabela Wic dołączyła do ścisłego kierownictwa SAP Polska wraz z początkiem listopada. Do najważniejszych zadań Izabeli Wic na nowym stanowisku należy wzmocnienie działań SAP Polska skierowanych do klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Izabela Wic od 1 listopada objęła funkcję Wiceprezes Zarządu SAP Polska. Równolegle z tym stanowiskiem będzie ona pełnić także rolę Dyrektora Sprzedaży General Business w Polsce. Celem nowej wiceprezes będzie utrwalanie obecności SAP Polska w segmencie MSP, a także poszerzanie portfolio klientów firmy o marki pochodzące ze wszystkich 27 branż, dla których SAP oferuje dedykowane rozwiązania z zakresu transformacji cyfrowej.

- General Business, czyli rynek małych i średnich przedsiębiorstw, to dla SAP coraz ważniejszy segment rynku. Obecnie MSP stanowią aż 80% klientów SAP na całym świecie. Na upowszechnienie usług dla tego sektora, w ostatnich latach, ogromny wpływ miał m.in. cloud computing. Rozszerzające się portfolio rozwiązań chmurowych oraz w pełni skalowalnych systemów SAP, dopasowanych do potrzeb rozwijających się firm MSP, daje im coraz większe szanse korzystania z potencjału technologii. Chcemy wzmacniać świadomość sektora MSP oraz pokazywać, jak wiele może zyskać na transformacji cyfrowej – mówi Izabela Wic, Wiceprezes i Dyrektor Sprzedaży General Business w SAP Polska.

Nowa wiceprezes i Dyrektor Sprzedaży General Business będzie tworzyć i realizować strategię współpracy przy ofercie General Business wielu działów firmy: Business Development, Marketingu oraz Presales. Oprócz sprzedaży bezpośredniej Izabela Wic będzie nadzorować także rozwój działań sprzedażowych pośrednich, realizowanych we współpracy z rynkiem partnerów SAP.

Izabela Wic w strukturach SAP Polska działa od 2014 roku. Od początku swojej obecności w firmie odpowiadała za rozwój projektów i oferty skierowanej do klientów z branży MSP. Do organizacji dołączyła jako Key Account Manager, awansując następnie na stanowisko Demand Manager. Przed dołączeniem do zespołu SAP, Izabela Wic pełniła role menedżerskie i eksperckie w Xerox Polska oraz w instytucjach publicznych.

Źródło: materiały prasowe. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również