Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Jacek Janiuk Dyrektorem Departamentu Bankowości Prywatnej w City Handlowy

Jacek Janiuk, wcześniej Dyrektor Biura Doradztwa Inwestycyjnego, od kwietnia 2015 roku pełni rolę Dyrektora Departamentu Bankowości Prywatnej. Bankowość prywatna to jeden ze strategicznych obszarów bankowości detalicznej w City Handlowy.
Kategoria: Awanse
25.05.2015

Jacek Janiuk jest absolwentem Politechniki Śląskiej w Gliwicach na kierunku Matematyka oraz Akademii Ekonomicznej w Katowicach na kierunku Finanse. Z Citi Handlowy oraz Domem Maklerskim Banku Handlowego związany jest od 2011 roku.

Zobacz oferty pracy w bankowości »

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie zdobyte w Polsce oraz za granicą w firmach zarządzających aktywami (AIG, Invesco, KBL European Private Bankers). W Citi Handlowy oraz DM Citi Handlowy jako licencjonowany doradca inwestycyjny z tytułem Certified International Investment Analyst (CIIA), odpowiadał za stworzenie koncepcji oraz wdrożenie modelu doradztwa inwestycyjnego, z którego korzysta obecnie kilka tysięcy kluczowych klientów Citigold. Przez ostatnie cztery lata pełnił obowiązki Dyrektora Biura Doradztwa Inwestycyjnego. W trakcie ostatnich 18 miesięcy zbudował silny zespół managerów inwestycyjnych, wspierających decyzje inwestycyjne zamożnych klientów banku. W mediach znany jako komentator inwestycyjny i jeden z ekspertów prezentujących video flesze na kanale You Tube Citi Handlowy.

Na podst. www.citibank.pl

Zobacz również