Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Jakub Słupiński Prezesem Zarządu Banku Pocztowego

Rada Nadzorcza Banku Pocztowego powołała z dniem 1 grudnia 2021 r. Jakuba Słupińskiego na stanowisko Prezesa Zarządu Banku Pocztowego.
Kategoria: Awanse
03.12.2021

Na posiedzeniu 30 listopada 2021 r. Rada Nadzorcza Banku Pocztowego podjęła uchwałę w sprawie powołania Jakuba Słupińskiego z dniem 1 grudnia 2021 r. na stanowisko Prezesa Zarządu Banku Pocztowego XI kadencji. 

Jakub Słupiński od 22 października 2020 r. pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu, p.o. Prezesa Zarządu Banku Pocztowego. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie nadzoru właścicielskiego, zdobyte jako członek rad nadzorczych wielu spółek (zarówno tych, z udziałem Skarbu Państwa, jak i prywatnych). W latach 2016-2020 był Członkiem Rady Nadzorczej Banku Pocztowego. W tym samym okresie był także związany z Pocztą Polską, zajmując między innymi stanowisko Dyrektora Biura Strategii Poczty Polskiej. Jest absolwentem automatyki na Akademii Górniczo-Hutniczej oraz zarządzania na Swinburne University of Technology w Melbourne. Był założycielem i prezesem (1988-1995) jednej z pierwszych, większych polskich firm komputerowych – Qumak (firma giełdowa).

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również