Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

James Goad dyrektorem obszaru finansów w AXA Polska

Stanowisko dyrektora obszaru finansów objął, powołany przez radę nadzorczą na członka zarządu AXA Polska, James Goad, który przeszedł do zespołu z amerykańskiej spółki AXA Equiltable.
Kategoria: Awanse
02.08.2011

Od początku lipca 2011 roku nastąpiły zmiany w zarządzie AXA Polska. Swoją misję na stanowisku członka zarządu, dyrektora obszaru dystrybucji zakończył Andrzej Cichocki. Jego obowiązki w zarządzie przejęła Marie-Helene Massard, członek zarządu AXA Polska, dotychczas dyrektor obszaru klienta indywidualnego.


W ślad za tą zmianą, Jarosław Bartkiewicz, wiceprezes zarządu AXA Polska  dotychczasowy dyrektor obszaru finansów, przejmuje odpowiedzialność za obszar klienta indywidualnego. Natomiast stanowisko dyrektora obszaru finansów objął, powołany przez radę nadzorczą na członka zarządu AXA Polska S.A., James Goad, który przeszedł do zespołu z amerykańskiej spółki AXA Equiltable.


James Goad jest absolwentem Uniwersytetu w Wolverhampton w Anglii. Dołączył do grupy AXA w 2001 roku obejmując stanowisko analityka finansowego w strukturach AXA Insurance PLC w Londynie, gdzie osiągnął funkcję dyrektora ds. strategii i planowania. W 2007 roku rozpoczął karierę w centrali grupy AXA, gdzie do 2009 roku pełnił rolę managera ds. wsparcia i rozwoju. Na tym stanowisku odpowiadał za wsparcie rozwoju firm AXA z Regionu CEE oraz był członkiem rad nadzorczych spółek należących do Grupy AXA w Polsce. W latach 2009-2010 pracował w AXA Equitable w Nowym Jorku.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również