Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Jolanta Dąbrowska w gronie Partnerów ATA Accounting Services

Do grona partnerów i wspólników ATA Accounting Services Sp. z o.o. Sp. k. dołączyła Jolanta Dąbrowska, która pełni funkcję managera w biurze ATA Accounting Services w Katowicach.
Kategoria: Awanse
26.01.2022

Jolanta Dąbrowska jako partner będzie w dalszym ciągu rozwijać portfolio firmy oraz nadzorować i wspierać pracę zespołów księgowych i kadrowo-płacowych katowickiego biura Spółki.

Jolanta Dąbrowska dołączyła do ATA Finance prawie dwa lata temu. Ma ponad 15 lat doświadczenia zawodowego, w tym 10 jako kierownik biura rachunkowego. Jolanta ukończyła dwa kierunki studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach – rachunkowość i ubezpieczenia. Doświadczenie zawodowe zdobyła podczas pracy w spółce giełdowej oraz w biurach rachunkowych prowadzących outsourcing całokształtu usług finansowo-księgowo-płacowych większych grup kapitałowych, pełną i uproszczoną księgowość mniejszych podmiotów, a także rozliczenia podatkowe firm zagranicznych.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również