Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Katarzyna Bem członkiem zarządu Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń Ogólnych

Katarzyna Bem przejmie odpowiedzialność za ubezpieczenia majątkowe w Avivie z początkiem kwietnia.
Kategoria: Awanse
11.03.2020

Katarzyna Bem zostanie powołana na członka zarządu Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń Ogólnych i dołączy do zespołu zarządzającego Avivy w Polsce z początkiem kwietnia. 

Katarzyna Bem jest absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz IESE Business School w Barcelonie. Od 1992 roku związana z polskim rynkiem ubezpieczeniowym. Jest ekspertem w zakresie ubezpieczeń majątkowych, zarządzania produktem, pricingu, underwritingu oraz reasekuracji. Zajmowała szereg kluczowych stanowisk w polskich i międzynarodowych firmach ubezpieczeniowych oraz brokerskich (między innymi w PZU, Generali, Zurich, AON, Gras Savoye Polska, Sedgwick). W latach 2005-2017 była związana z Grupą PZU, gdzie jako Dyrektor Biura Zarządzania Produktami odpowiadała za zarządzanie segmentem klientów indywidualnych i MSP, nadzorując w szczególności obszary produktu i underwritingu.

Źródło: Aviva

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również