Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Katarzyna Surdy Wiceprezesem Zarządu PKO Banku Hipotecznego

Rada Nadzorcza PKO Banku Hipotecznego S.A. powołała Katarzynę Surdy na Wiceprezesa Zarządu Banku w ramach obecnej, wspólnej, czteroletniej kadencji Zarządu Banku od dnia 1 października 2021 roku.
Kategoria: Awanse
01.09.2021

Ukończyła z wyróżnieniem Wydział Prawa Uniwersytetu Warszawskiego.

Posiada przeszło 20-letnie doświadczenie w bankowości. Karierę zawodową rozpoczęła w Banku BGŻ S.A. na stanowiskach związanych z obsługą bankowości zagranicznej i produktów finansowania handlu. W Nordea Bank Polska S.A. od 2008 r. piastowała samodzielne, a od 2011 r. kierownicze stanowiska w obszarach: zarządzania ryzykiem braku zgodności oraz operacyjnym, jak również przeciwdziałania praniu pieniędzy i bezpieczeństwa informacji.

Z Grupą PKO Banku Polskiego jest związana od 2014 r., gdzie uczestniczyła w projekcie utworzenia PKO Banku Hipotecznego S.A., odpowiadając  m.in. za przygotowanie systemu zarządzania ryzykiem braku zgodności, struktur bezpieczeństwa i ładu korporacyjnego Banku oraz formalizację modelu outsourcingu. Następnie, jako Dyrektor Biura, kierowała obszarem zgodności, bezpieczeństwa i obsługi prawnej, uczestnicząc w kluczowych projektach biznesowych Banku. Jest specjalistką w obszarze regulacji bankowych, kredytu hipotecznego i outsourcingu.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również