Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Krystyna Matysiak i Piotr Bułka w zarządzie Generali

Decyzją rady nadzorczej Generali w Polsce Krystyna Matysiak i Piotr Bułka zostali powołani na stanowiska członków zarządów obu towarzystw ubezpieczeniowych grupy oraz spółki Generali Finance. Oboje zaczną pełnić swoje funkcje od 1 kwietnia.
Kategoria: Awanse
15.03.2017

Krystyna Matysiak, która zasiliła szeregi Generali w Polsce 1 lutego tego roku, jest rutynowanym menadżerem branży finansowej specjalizującym się w obszarze HR. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując m.in. dla Coca-Cola Poland, hotelu Hyatt oraz banku Pekao SA. Od 2009 r. związana była z Link4, gdzie pełniąc funkcję dyrektora Pionu HR i członka zarządu wdrożyła rozwiązania wspierające biznes oraz budujące zaangażowanie. 

Po przejęciu Link4 przez PZU Krystyna Matysiak wniosła swój wkład w rozwój tego pionu jako dyrektor zarządzający ds. HR Grupy PZU. W Generali jest odpowiedzialna za HR i obsługę klienta.

Poznaj pracodawcę Generali >>

Piotr Bułka legitymuje się kilkunastoletnim stażem pracy w Generali, z którym związany jest od 1999 roku. Swoją profesjonalną karierę rozpoczynał w Zurich Polska, który w 2002 r. został przejęty przez Generali. 1 października 2016 roku Piotr Bułka objął stanowisko Chief Information Officer we wszystkich spółkach Generali Polska. Jako członek zarządu jest odpowiedzialny za cały obszar IT, zarządzanie projektami i bezpieczeństwo.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również