Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Krzysztof Kalicki członkiem Rady Nadzorczej Deutsche Bank Polska

Zobacz oferty pracy

Walne Zgromadzenie Deutsche Bank Polska S.A., które odbyło się 23 maja br. w Warszawie, powołało na 5-letnią kadencję Radę Nadzorczą w nowym składzie. dr hab. Krzysztof Kalicki został członkiem Rady Nadzorczej.
Kategoria: Awanse
27.05.2019
Zobacz
oferty pracy

dr hab. Krzysztof Kalicki z Deutsche Bank Polska S.A. związany jest od 1998 r. Wykładowca uniwersytecki, profesor w Akademii Leona Koźmińskiego, autor ponad stu publikacji z dziedziny finansów i bankowości, członek licznych rad nadzorczych, Prezydent Honorowy Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej.

Ukończył Szkołę Główną Planowania i Statystyki (obecnie Szkoła Główna Handlowa) w Warszawie. Tam też uzyskał tytuł doktora habilitowanego i przez wiele lat pracował jako wykładowca w Katedrze Finansów Międzynarodowych. W latach dziewięćdziesiątych w Ministerstwie Finansów pełnił kolejno funkcje: Doradcy Ministra Finansów, Dyrektora Departamentu Zagranicznego, a następnie Sekretarza Stanu, I Zastępcy Ministra Finansów.

Zanim podjął pracę w Deutsche Bank, sprawował stanowisko Wiceprezesa Zarządu Banku Pekao S.A. Od 2003 r. do 30 kwietnia 2019 r. nieprzerwanie pełnił funkcje Prezesa Zarządu Deutsche Bank Polska S.A. oraz Szefa Grupy Deutsche Bank w Polsce. 

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również