Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Krzysztof Wróbel dyrektorem finansowym ROHLIG SUUS Logistics

Krzysztof Wróbel posiada szerokie doświadczenie w zarządzaniu finansami firm. Przez wiele lat pracował w przedsiębiorstwach związanych z branżą TSL: pełnił funkcję kontrolera finansowego w polskiej spółce należącej do amerykańskiego koncernu notowanego na
Kategoria: Awanse
19.07.2010

Krzysztof Wróbel posiada szerokie doświadczenie w zarządzaniu finansami firm. Przez wiele lat pracował w przedsiębiorstwach związanych z branżą TSL: pełnił funkcję kontrolera finansowego w polskiej spółce należącej do amerykańskiego koncernu notowanego na NYSE oraz zajmował stanowisko dyrektora kontrolingu jednej z wiodących grup kapitałowych działających na polskim rynku logistyki. 


Krzysztof Wróbel doświadczenie zdobywał również za granicą - przez dwa lata pracował w angielskim oddziale PwC, a następnie był managerem w dziale audytu i doradztwa tej firmy w Warszawie.


W 2003 roku Krzysztof Wróbel został członkiem prestiżowej organizacji zrzeszającej profesjonalistów w dziedzinie finansów - the Association of Chartered Certified Accountants (ACCA).


- Po wielu miesiącach spowolnienia gospodarczego na rynku TSL daje się zauważyć ożywienie. Walka o nowe kontrakty nie może być jednak nastawiona jedynie na zdobycie i utrzymanie klienta - liczy się optymalizacja finansowa całego procesu realizacji zamówienia i umiejętne zarządzanie przepływami gotówki. Budowanie wartości firmy oraz wspieranie rozwoju solidnych dostawców i podwykonawców to istotne czynniki, które przekładają się na satysfakcję odbiorców usług. Chciałbym wykorzystać moje doświadczenie w zarządzaniu ryzykami biznesowymi do tworzenia modeli finansowych maksymalizujących wartość dodaną dla wszystkich stron transakcji - mówi Krzysztof Wróbel.

Głównym zadaniem nowego dyrektora finansowego ROHLIG SUUS Logistics jest silne wsparcie firmy w obszarach biznesowych.


- Zależy nam, by Krzysztof Wróbel wspierał nas w zakresie budowania i realizacji strategii biznesowej firmy. Obecnie jesteśmy w trakcie wdrażania kilku nowych projektów oraz planujemy dalszy rozwój usług, dlatego też wierzę, iż szeroka wiedza i wieloletnie doświadczenie Krzysztofa będą dla nas niezwykle pomocne - powiedział Tadeusz Chmielewski, prezes zarządu ROHLIG SUUS Logistics.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również