Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Lidia Fido dyrektorem Pionu Finansów w Link4 TU

Lidia Fido jest od listopada 2010 roku dyrektorem Pionu Finansów oraz członkiem zarządu Link4, spółki należącej do międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej RSA.
Kategoria: Awanse
29.12.2010

Lidia Fido jest od listopada 2010 roku dyrektorem Pionu Finansów oraz członkiem zarządu Link4, spółki należącej do międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej RSA.


Jest odpowiedzialna za cały obszar finansów towarzystwa. Nadzoruje Departamenty Kontrolingu Finansowego, Obsługi Składki, Planowania i Budżetowania oraz Aktuariatem. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu finansami w instytucjach ubezpieczeniowych oraz finansowych. Od 2004 roku pracowała na stanowisku dyrektora finansowego oraz była członkiem zarządu w Amplico Life. Wcześniej  przez 5 lat był dyrektorem finansowym oraz członkiem zarządu w AIG Powszechnym Towarzystwie Emerytalnym. Karierę zawodową rozpoczynała w Powszechnym Banku Kredytowym. Pracowała także w Banku Inicjatyw Gospodarczych BIG.


Jest absolwentką Wydziału Finansów i Statystyki Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Na tej samej uczelni ukończyła też podyplomowe studia na kierunkach Strategiczne Zarządzanie Marketingowe oraz Zarządzanie Ryzykiem w Instytucjach Finansowych.


Prywatnie jest dumną mamą syna licealisty. Lubi długie rodzinne spacery z psem oraz z pasją fotografuje polskie krajobrazy. Na relaks najlepsza dla niej jest muzyka klasyczna i pływanie.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również