Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Maciej Szczepaniuk kierownikiem ds. korporacyjnych w Provident Polska

Maciej Szczepaniuk dołącza do Provident Polska, gdzie obejmie stanowisko kierownika ds. korporacyjnych i będzie odpowiedzialny za obszar public affairs.
Kategoria: Awanse
04.08.2020
Fot. Provident Polska

Będzie raportował do Mikołaja Wójcika, dyrektora departamentu relacji zewnętrznych w Provident Polska, który dołączył do firmy na początku marca tego roku.

Maciej Szczepaniuk był rzecznikiem prasowym Grupy PGE i wicedyrektorem departamentu zarządzania komunikacją i marketingiem. Nadzorował komunikację zewnętrzną, wewnętrzną i CSR. Odpowiedzialny był również za rozwój kanałów Grupy w mediach społecznościowych. Wcześniej, był dziennikarzem „Rzeczpospolitej”, „Gazety Prawnej” i „Dziennika Gazety Prawnej”. Specjalizował się w tematyce energetycznej, transportowej, farmacji oraz inwestycjach zagranicznych.

- W Providencie będę miał szansę wykorzystać swoje praktyczne doświadczenie w bardzo wymagającej i silnie regulowanej branży. Jestem przekonany, że moja wiedza dotycząca prowadzenia wszechstronnej komunikacji działalności biznesowej w pełnym wyzwań otoczeniu prawnym będzie trwale procentować – podkreśla Maciej Szczepaniuk.

Źródło: informacja prasowa.  

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również