Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Małgorzata Pek-Kocik partnerem w Mazars

Zobacz oferty pracy

Małgorzata Pek-Kocik dołączyła do Mazars w Polsce na początku grudnia 2019 roku, by rozwijać usługi dla banków i instytucji finansowych.
Kategoria: Awanse
02.01.2020
Zobacz
oferty pracy

Małgorzata Pek-Kocik jest biegłym rewidentem i członkiem ACCA. Przed dołączeniem do Mazars pracowała jako Partner Associate w firmie Deloitte, gdzie była odpowiedzialna za audyt i usługi atestacyjne oraz usługi doradcze dla instytucji finansowych. Portfolio jej klientów obejmowało największe banki działające w Polsce.

Małgorzata posiada kilkunastoletnie doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych instytucji działających w sektorze finansowym oraz w prowadzeniu projektów doradczych i implementacyjnych, w zakresie zarządzania ryzykiem, sprawozdawczością i finansami, w tym w implementacji rozwiązań w systemach informatycznych banków, realizacji projektów doradczych i wdrożeniowych w obszarze MSSF i zarządzania ryzykiem finansowym, ze szczególnym uwzględnieniem ryzyka kredytowego oraz wdrażanie rozwiązań metodologicznych i informatycznych w obszarze rachunkowości finansowej i sprawozdawczości zewnętrznej.

Małgorzata jest absolwentką Ekonomii oraz Finansów i Bankowości Uniwersytetu Gdańskiego.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również