Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Małgorzata Żółtowska Dyrektorem Operacyjnym JLL w Europie Środkowo-Wschodniej

Małgorzata Żółtowska objęła stanowisko Dyrektora Operacyjnego firmy doradczej JLL na region Europy Środkowo-Wschodniej.
Kategoria: Awanse
16.06.2015

Do jej obowiązków należy dbałość o zwiększanie efektywności funkcjonowania firmy w regionie oraz nadzór nad takimi obszarami, jak HR, marketing czy społeczna odpowiedzialność biznesu. W ramach nowego stanowiska Małgorzata Żółtowska odpowiada ponadto za dział prawny, politykę zgodności (compliance) oraz zakupów (procurement). Funkcję Dyrektora Operacyjnego łączy z dotychczasową rolą Dyrektora Działu Wycen w Europie Środkowo-Wschodniej. Małgorzata Żółtowska równolegle do nowych obowiązków kontynuuje swoje zaangażowanie w kierowanie pracami zespołu ponad 40 ekspertów z zakresu wycen, świadczącego kompleksowe usługi doradcze na rzecz kluczowych inwestorów w regionie.

Małgorzata Żółtowska ma 20 lat doświadczenia na rynkach nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Przeprowadzała analizy zarówno pojedynczych obiektów na rzecz inwestorów prywatnych, jak i dużych portfeli nieruchomości dla inwestorów instytucjonalnych. Jest członkiem RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors).

Małgorzata Żółtowska zastąpiła na stanowisku Dyrektora Operacyjnego JLL w CEE Joannę Gajewską-Sokołowską, która objęła funkcję Dyrektora Centrum Zarządzania Umowami Najmu oraz Usług Korporacyjnych JLL na region EMEA.

Źródło: www.jll.pl

Zobacz również