Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Marat Nevretdinov oraz Andrzej Popielski w zarządzie Grupy Europa

Marat Nevretdinov oraz Andrzej Popielski zostali powołani przez radę nadzorczą na stanowiska wiceprezesów zarządu Towarzystwa Ubezpieczeń Europa i Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie Europa.
Kategoria: Awanse
04.03.2013
Będą odpowiadać za rozwój obszaru sprzedaży i produktów oraz wytyczenie nowych kierunków biznesu.

Marat Nevretdinov przez ostanie 4 lata pełnił funkcję dyrektora zarządzającego spółki Genworth Financial w Polsce, która specjalizuje się w ubezpieczeniach płatności oraz ubezpieczeniach hipotecznych. W branży finansowej jest obecny od 2004 roku, kiedy rozpoczął pracę w strukturach Fiat Bank Polska. Jako członek zarządu odpowiadał tam za sprzedaż i marketing, a następnie w latach 2007-2008 był Prezesem Fidis Leasing Polska. Jest absolwentem MGIMO (Moskiewskiego Państwowego Instytutu Stosunków Międzynarodowych) oraz studiów European MBA w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego w Warszawie. 

Andrzej Popielski jest aktywny w branży finansowej od 13 lat. Przez ostatnie 10 lat był związany z Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska i Cardif Assurances Risques Divers. Pełnił tam funkcję dyrektora Departamentu Indywidualnych Produktów Ubezpieczeniowych oraz Departamentu Kanałów Sprzedaży Alternatywnej, obejmujących bankowość detaliczną, operatorów telekomunikacyjnych oraz pocztowych. Wcześniej jako wiceprezes zarządu Pocztowej Agencji Usług Finansowych odpowiadał m.in. za tworzenie sieci sprzedaży oraz zarządzanie obszarem dystrybucji. W latach 1997-2000 pracował w Ministerstwie Pracy i Spraw Społecznych w zespole Banku Światowego, gdzie jako szef grupy nadzorował rządową kampanię wprowadzającą reformę emerytalną w Polsce. Absolwent IESE Business School University of Navarra w Barcelonie i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również