Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Marcin Kozdroń wiceprezesem zarządu Banku Spółdzielczego w Limanowej

Marcin Kozdroń pełnił dotychczas funkcję Dyrektora Oddziału Limanowa.
Kategoria: Awanse
10.02.2020

Marcin Kozdroń jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (Wydział Ekonomii, Kierunek: Międzynarodowe stosunki gospodarcze i polityczne) i studiów podyplomowych dla analityków bankowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz dla księgowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Posiada Europejskie Certyfikaty Bankowca:

  • The European Foundation Certificate in Banking – Międzynarodowa Szkoła Bankowości i Finansów i European Banking & Financial Services Training Association Asbl,
  • Europejski Certyfikat Bankowca EFCB w ramach Systemu Standardów Kwalifikacyjnych w Bankowości Polskiej,
  • Europejski Certyfikat Bankowca IV – podnoszenie kwalifikacji kadry polskich banków – Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu.

Od września 2005 r. jest pracownikiem Banku Spółdzielczego w Limanowej. W roku 2012 objął stanowisko Dyrektora Oddziału Limanowa. Dodatkowo od września 2016 r. pełni funkcję Członka Rady Związku Banków Polskich ds. Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorców, jako przedstawiciel Banku Spółdzielczego w Limanowej.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również