Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Marek Witkowski dyrektorem finansowym w Copernicus Securities

Dwa miesiące temu nastąpiły zmiany w zarządzie Copernicus Securities. Rada Nadzorcza powierzyła funkcję prezesa zarządu Copernicus Securities - podmiotu dominującego w Grupie Copernicus - Marcinowi Billewiczowi, dotychczasowemu dyrektorowi strategii i roz
Kategoria: Awanse
14.12.2010

Dwa miesiące temu nastąpiły zmiany w zarządzie Copernicus Securities. Rada Nadzorcza powierzyła funkcję Prezesa Zarządu Copernicus Securities - podmiotu dominującego w Grupie Copernicus - Marcinowi Billewiczowi, dotychczasowemu dyrektorowi strategii i rozwoju Grupy Copernicus.


Funkcję członka zarządu i jednocześnie dyrektora finansowego objął Marek Witkowski.

Marcin Billewicz i Marek Witkowski współpracują razem od ponad 10  lat. W 2000 roku w Investor Relations Partners, firmie zajmującej się relacjami inwestorskimi, a w latach 2005-2007 prowadzili razem dom maklerski Suprema Securities.


Grupa Copernicus powstała w 2008 roku w momencie sfinalizowania wykupu menedżerskiego domu maklerskiego, działającego obecnie pod nazwą Copernicus Securities i z jednoczesnym rozpoczęciem ścisłej współpracy z Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych Copernicus Capital TFI, działającego na rynku od 2004 roku.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również