Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Marek Woźny pokieruje zespołem w zakresie transformacji przedsiębiorstw

Capgemini Polska, świadcząca usługi konsultingowe, informatyczne i outsourcingowe poinformowała o zatrudnieniu Marka Woźnego na stanowisko dyrektora zarządzającego (Vice President, Managing Director) obszaru Application Services.
Kategoria: Awanse
17.08.2016

Marek Woźny posiada 20-letnie doświadczenie w obszarze doradztwa biznesowego i technologicznego. Jest specjalistą od zarządzania organizacjami i zespołami projektowymi świadczącymi usługi w zakresie projektowania, wdrożeń i utrzymania systemów informatycznych, outsourcingu IT, zarówno w lokalnych, jak też w międzynarodowych strukturach korporacyjnych.

Poznaj możliwości kariery w Capgemini Polska. Przeczytaj artykuł o zakupach »

Objęcie stanowiska dyrektora zarządzającego jest dla Marka Woźnego powrotem do organizacji, z którą rozstał się pod koniec 2012 roku. Przez 12 lat jako konsultant zarządzający, dyrektor Działu Usług Technologicznych EEA/ERP, Delivery and Risk Manager oraz jako Dyrektor Operacyjny współtworzył obszar doradztwa technologicznego Capgemini w Polsce, walnie przyczyniając się do dynamicznego rozwoju firmy na terenie Polski i Europy Centralnej.

Wcześniejsze doświadczenia Marka Woźnego nabyte w takich firmach, jak Deloitte, IFS i Prokom Software wiążą sie między innymi z projektowaniem systemów informatycznych, sprzedażą i wdrożeniami systemów ERP/CRM oraz zarządzaniem zespołami konsultantów realizujących projekty doradcze w różnych sektorach i obszarach.

Od roku 2013 Marek Woźny prowadził własną działalność gospodarczą w zakresie doradztwa biznesowego i technologicznego, a od stycznia 2015 roku pełnił funkcję Prezesa Zarządu Advicom, spółki celowej z Grupy Kapitałowej Jastrzębskiej Spółki Węglowej, stanowiącej zaplecze informatyczne i realizującej zadania związane z budową i obsługą spójnego systemu informatycznego dla całej Grupy JSW.

Jako dyrektor zarządzający obszarem Applications Services w Capgemini Polska Marek Woźny będzie odpowiadał za realizację strategii rozwoju usług firmy w Polsce. Application Services to jedna z trzech obok Business Services oraz Infrastructure Services jednostek organizacyjnych Capgemini w Polsce.

Marek Woźny jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Gdańskiej, ukończył z wyróżnieniem studia na De Montfort University w Leicester, uzyskując brytyjski tytuł magistra zastosowań informatyki (MSc in Applied Informatics), jest również absolwentem podyplomowych studiów MBA Uniwersytetu Strathclyde w Glasgow, Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów. Ukończył szereg kursów i szkoleń prowadzonych na zagranicznych uczelniach i w ramach międzynarodowych korporacji, posiada zdany egzamin dla kandydatów na członków do rad nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa.

Na podst. www.pl.capgemini.com

Zobacz również