Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Marta Pabiańska partnerem w dziale prawno-podatkowym PwC

Zobacz oferty pracy

PwC
Marta Pabiańska dołączyła do grona partnerów PwC 1 stycznia 2021 roku.
Kategoria: Awanse
12.01.2021
Zobacz
oferty pracy
PwC

Marta Pabiańska jako partnerka będzie odpowiedzialna za rozwój praktyki doradztwa podatkowego dla sektora nieruchomości komercyjnych.

Posiada niemal 20-letnie doświadczenie zawodowe, a z PwC związana jest od 2006 r. Specjalizuje się w obsłudze klientów inwestujących na polskim rynku nieruchomości, współpracując z funduszami inwestycyjnymi, funduszami private equity, firmami deweloperskimi oraz przedsiębiorcami z sektora MŚP oraz przedsiębiorstw rodzinnych. Swoich klientów wspiera zarówno w projektach transakcyjnych, jak też w restrukturyzacjach i zagadnieniach związanych z ich bieżącą działalnością. W nowej roli będzie też odpowiedzialna za pogłębianie współpracy w ramach zespołu PwC Deals Platform, budowę relacji z klientami spoza sektora nieruchomości oraz za rozwój projektów dotyczących inwestycji publicznych realizowanych przez lokalne samorządy i przedsiębiorstwa państwowe. Poza pracą z klientami, Marta angażuje się szeroko w projekty z zakresu równego traktowania i różnorodności.

Marta Pabiańska jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego i doradcą podatkowym.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również