Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Michał Hojowski dyrektorem Departamentu Rynków Finansowych w Banku Pekao

Michał Hojowski, manager z bogatym doświadczeniem wyniesionym z pracy w instytucjach finansowych, od 20 sierpnia 2018 roku, pokieruje Departamentem Rynków Finansowych w Banku Pekao.
Kategoria: Awanse
22.08.2018

Michał Hojowski posiada ponad 18-letnie doświadczenie w bankowości. Od samego początku kariery zawodowej związany z rynkami finansowymi. Pracował w Departamencie Rynków Finansowych w Raiffeisen Bank Polska S.A., gdzie był odpowiedzialny za zarządzanie sprzedażą produktów skarbowych skierowanych do klientów korporacyjnych, mikro przedsiębiorstw oraz klientów detalicznych.

Od 2017 roku był Dyrektorem Departamentu Sprzedaży Rynków Finansowych oraz członkiem rady nadzorczej Raiffeisen Solutions.

Absolwent Wydziału Finansów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Ukończył również studia podyplomowe Executive MBA prowadzone przez Krakowską Szkołę Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Stockholm University.

Moim priorytetem jest tworzenie rozwiązań, które oszczędzają czas lub ułatwiają proces podejmowania decyzji. Chcę współtworzyć Bank pierwszego wyboru dla klientów korzystających z wymiany walut oraz instrumentów zabezpieczających ryzyko zmiany kursu lub stopy procentowej, bez względu na kanał kontaktu z Bankiem. Jestem przekonany, że Bank Pekao dysponuje zespołem, wiedzą i doświadczeniem, czyli niezbędnymi narzędziami, które umożliwią mi realizację tych celów – powiedział nowy dyrektor Departamentu Rynków Finansowych.

Źródło: media.pekao.com.pl 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również