Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Michał Karwacki partnerem w Squire Patton Boggs

W marcu 2015 roku adwokat Michał Karwacki, kierujący Działem Private Equity i Venture Capital w Squire Patton Boggs w Warszawie, został mianowany partnerem Squire Patton Boggs US LLP. W nowej roli Michał Karwacki nadal będzie kierował pracami zespołu obsługującego transakcje PE i VC, ale będzie też odpowiedzialny za strategię kancelarii i jej dalszy rozwój w tej dziedzinie.
Kategoria: Awanse
13.04.2015

Michał Karwacki dołączył do kancelarii Squire Patton Boggs w maju 2014 roku. Posiada piętnastoletnie doświadczenie w zakresie transakcji, zwłaszcza typu PE/VC, które prowadzi na każdym etapie, począwszy od kojarzenia ze sobą potencjalnych kontrahentów, konstruowania i negocjowania transakcji, aż po ich sfinalizowanie i wykonanie. Aktywnie uczestniczy w kluczowych wydarzeniach na rynku PE/VC i traktuje każde skomplikowane zagadnienie jak emocjonujące wyzwanie i szansę, które jest częścią jego życia. Doradzał przy najważniejszych transakcjach w Polsce. Jest dobrze znanym obserwatorem i komentatorem tego rynku, zaangażowanym w rozpowszechnianie wiedzy na temat PE/VC, m.in. podczas spotkań branżowych, takich jak The Polish and CEE Private Equity Conference w Warszawie czy Szybszy Rozwój - spotkania z Private Equity w Gdańsku.

Przez magazyn "Chambers Europe" w 2014 roku został uznany za "wiodącego specjalistę z mocnym doświadczeniem na rynku private equity". Spotkał się również z uznaniem na łamach "Chambers Europe" ze strony klientów i obserwatorów rynku jako "zasługujący na uwagę prawnik cechujący się dokładnością i zaangażowaniem" i doceniony za "swoje energiczne podejście", jak również za "efektywność, doświadczenie i świetne kompetencje".

Źródło: www.effectivepr.pl

Zobacz również