Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Michał Majewski nowym partnerem Mazars w Polsce

Michał Majewski dotychczas pełniący funkcję Managera w Dziale Audytu w Mazars, dołącza do grona Partnerów tej organizacji.
Kategoria: Awanse
30.10.2018

Michał Majewski jest związany z Mazars od ponad 11 lat. Zanim dołączył do tej firmy swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w spółce RSM Hemmelrath Audyt. Ukończył Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego jako magister ekonomii. Ponadto posiada uprawnienia do wykonywania zawodu biegłego rewidenta.

W Mazars odpowiedzialny jest za prowadzenie oraz nadzorowanie projektów z zakresu audytu ustawowego, audytu dochodzeniowego, a także analizy systemów kontroli wewnętrznej. Wielokrotnie brał udział w projektach typu due diligence na zlecenie inwestorów krajowych i zagranicznych.

Michał Majewski posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług na rzecz podmiotów działających w sektorze handlu i dóbr konsumenckich, branży telekomunikacyjnej i medialnej. Jego praktyka zawodowa obejmuje także audyt spółek publicznych oraz spółek notowanych na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

– Bardzo cieszymy się, że do grona Partnerów naszej spółki dołącza manager z wieloletnim doświadczeniem w badaniu sprawozdań finansowych spółek notowanych na giełdzie oraz międzynarodowych i polskich przedsiębiorstw, w tym spółek handlowych, produkcyjnych i usługowych, który doskonale zna realia naszego biznesu i związanych z nim wymogów – mówi Olivier Degand, Partner, Prezes Zarządu Mazars Audyt. – Jesteśmy przekonani, że jako Partner Lokalny Michał przyczyni się do dalszego rozwoju Mazars w Polsce oraz do wzmocnienia rynkowej pozycji firmy. W nowej roli z pewnością może liczyć na pełne wsparcie całej spółki, której sukcesy są w dużej mierze również jego zasługą – dodaje.

Źródło: Materiały prasowe. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również