Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Mirosław Piskorz dyrektorem finansowym w Zespole PEKAES

Mirosław Piskorz, absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku menedżerskim, jest doświadczonym managerem z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w zarządzaniu finansami spółki w strukturach globalnego koncernu działającego w usługach B2B.
Kategoria: Awanse
25.11.2010

Mirosław Piskorz, absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku menedżerskim, jest doświadczonym managerem z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w zarządzaniu finansami spółki w strukturach globalnego koncernu działającego w usługach B2B. Posiada szeroką wiedzę z zakresu zarządzania skonsolidowaną sprawozdawczością finansową i zarządczą.


Karierę zawodową rozpoczynał w BDO BINDER jako asystent w dziale audytu. W latach 1998-2009 współpracował z globalnym liderem w świadczeniu usług związanych z obsługą obiektów ISS Facility Services. Jako członek zarządu i dyrektor finansowy spółki odpowiadał za wdrożenie systemów informatycznych do sprawozdawczości zewnętrznej, wdrożenie systemu raportowania zarządczego oraz wdrożenie systemu ISO 9001, 14001 (2006 rok).

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również