Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Monika Nachyła prezesem Banku BGŻ

Nominacja Rady Nadzorczej wymaga akceptacji Komisji Nadzoru Finansowego. Do momentu jej uzyskania, Pani Monika Nachyła będzie pełniła obowiązki prezesa Zarządu Banku BGŻ.
Kategoria: Awanse
18.03.2013
Monika Nachyła jest związana z Bankiem BGŻ od lipca 2011 roku jako jeden z dwóch niezależnych członków Rady Nadzorczej. Dodatkowo, aktywnie działała jako członek Komisji ds. Audytu Wewnętrznego w Banku BGŻ. Podczas posiedzenia Rady Nadzorczej nowo powołana prezes złożyła swoją rezygnację z pełnionych dotychczas funkcji.

- Doświadczenie zawodowe Moniki Nachyła zdobyte zarówno w sektorze finansowym podczas pracy dla funduszy typu Private Equity, jak i w trakcie zarządzania operacyjnego oraz pracy audytora, będzie kluczowe na stanowisku prezesa. Jestem przekonany że zdobywane przez 20 lat umiejętności Pani Nachyła okażą się bardzo przydatne w pełnieniu przez nią nowej roli – powiedział Alexander Pruijs, przewodniczący Rady Nadzorczej Banku BGŻ podkreślając swoje zadowolenie z nowo podjętej decyzji. 

Monika Nachyła urodziła się w 1968 roku. W 1991 roku uzyskała tytuł magistra ekonomii na Wydziale Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Specjalizacja: finanse międzynarodowe i ubezpieczenia. Dodatkowo, w 2007 roku ukończyła studia podyplomowe z zakresu psychologii społecznej.
Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również