Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Noworoczne awanse w CRIDO. Katarzyna Witkowska i Leszek Bogucki nowymi partnerami

CRIDO ogłosiło nominacje dwóch nowych partnerów: Katarzyny Witkowskiej oraz Leszka Boguckiego. Oprócz nich awanse otrzymało ponad 150 osób.
Kategoria: Awanse
06.02.2023

CRIDO, wiodąca polska firma doradcza, ogłosiła w styczniu nominacje dwóch nowych partnerów: Katarzyny Witkowskiej – szefowej praktyki sporów & przestępczości gospodarczej z zespołu doradztwa prawnego oraz Leszka Boguckiego – kierującego zespołem modelowania finansowego i wycen. Oprócz dwójki nowych partnerów awanse otrzymało ponad 150 osób.

Katarzyna Witkowska, która została partnerem w zespole doradztwa prawnego, to uznana specjalistka w zakresie sporów gospodarczych i cywilnych oraz przestępstw gospodarczych. Zajmowała się postępowaniami na wielu rynkach (m.in. nieruchomości, kapitałowym). Jej doświadczenia dotyczą zarówno sporów w Polsce, jak i za granicą.

Z kolei Leszek Bogucki to ekspert zajmujący się wycenami udziałów, akcji, ZCP, wartości materialnych i prawnych, w tym: kontraktów, baz klientów czy też znaków towarowych. Specjalizuje się także w tworzeniu i weryfikacji modeli finansowych na potrzeby transakcji, decyzji zarządczych czy pozyskiwania finansowania komercyjnego i preferencyjnego. Został on partnerem w zespole modelowania finansowego i wycen.

Z radością witamy Katarzynę i Leszka w gronie partnerów. Dwoje nowych partnerów jest związanych z CRIDO od wielu lat. To w pełni zasłużone awanse, które są wynikiem licznych zakończonych sukcesem projektów, doskonałej współpracy w interdyscyplinarnych zespołach, a także znajomości rynku i oczekiwań klientów. Cieszymy, się, że tak zaangażowane i utalentowane osoby współtworzą zespół CRIDO – mówi Andrzej Puncewicz, partner zarządzający w CRIDO.

Oprócz wspomnianych dwóch nowych partnerów ponad 30 osób awansowało na stanowiska menedżerskie. Ogółem, z początkiem 2023 roku, awans w CRIDO otrzymało ponad 150 osób pracujących w działach: prawnym, podatkowym, biznesowo-technologicznym, litigation (spory), biznes i innowacje, fuzje i przejęcia (M&A), a także z zespołów wsparcia:

  • promowano 8 starszych menedżerów,
  • 26 osób awansowało na pozycjach menedżerskich,
  • 55 awansów na stanowiskach seniorskich i associate’ów,
  • 5 promowanych osób w zespole Biznes i Innowacje,
  • 2 nowych ekspertów,
  • 38 awansowanych konsultantów i junior associate’ów,
  • 19 osób awansowało w zespołach wsparcia.

Rok 2023 będzie okresem spowolnienia gospodarczego i dużej zmienności, a tym samym – czasem wielu wyzwań związanych z prowadzeniem biznesu. Wszystko to sprawi, że przedsiębiorcy będą poszukiwać stabilnego i rzetelnego partnera, który nie tylko kompleksowo doradzi im w bieżącej działalności gospodarczej, ale także wskaże zagrożenia i perspektywy rozwoju. Awanse i transfery kadrowe w naszej firmie stanowią odpowiedź na rosnące i zmieniające się potrzeby klientów – mówi Andrzej Puncewicz.

Od początku działalności firmy ogromną wagę przykładamy do działań wspierających rozwój naszego zespołu. Dzięki temu zbudowaliśmy 370-osobowy, zaangażowany zespół CRIDO, który cieszy się zaufaniem naszym i naszych klientów. Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy otrzymali awans – dodaje Andrzej Puncewicz.

Źródło: Crido

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również