Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Nowy dyrektor zarządzający obszarem produktów kredytowych w Deutsche Bank PBC

W połowie maja 2012 roku na nowo powołanym stanowisku dyrektora zarządzającego obszarem produktów kredytowych w Deutsche Bank PBC pracę rozpoczął Paweł Dziekoński.
Kategoria: Awanse
12.07.2012

W połowie maja 2012 roku na nowo powołanym stanowisku dyrektora zarządzającego obszarem produktów kredytowych w Deutsche Bank PBC pracę rozpoczął Paweł Dziekoński.


W ramach nowej funkcji Paweł Dziekoński nadzoruje prace wszystkich jednostek produktowych w obszarze kredytów Deutsche Bank PBC, tj. Departamentu Bankowości Hipotecznej, Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego oraz Departamentu Produktów dla Firm.


Paweł Dziekoński ma bogate doświadczenie związane z bankowością. Przez wiele lat pracował w Deloitte, gdzie jako szef zespołu doradczego współpracował m.in. z Deutsche Bank PBC, a także PKO BP, BRE Bankiem, Raiffeisen Bankiem, BNP Paribas oraz Bankiem Citi Handlowy. Paweł Dziekoński był również doradcą w kluczowych dla polskiego rynku finansowego projektach realizowanych dla NBP i KNF. Specjalizuje się w rozwoju i usprawnianiu procesów obszaru kredytowego i instrumentów finansowych, a także optymalizacji biznesowej w otoczeniu regulacyjnym. Paweł Dziekoński zdobywał doświadczenie zawodowe również jako dyrektor wykonawczy w Kredyt Banku, audytor banków w Ernst & Young i członek zespołu Credit Risk Controlling and Quality Management w Banku BPH.


Paweł Dziekoński jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, gdzie ukończył studia magisterskie i doktoranckie na kierunku finanse i bankowość.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również