Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Nowy wiceprezes w zarządzie Warty

Od 1 września 2014 roku wiceprezesem zarządu TUiR Warta oraz TUnŻ Warta zostanie Grzegorz Bielec. Będzie on odpowiedzialny za takie obszary, jak: strategia, zarządzanie efektywnością i bancassurance.
Kategoria: Awanse
02.09.2014
Przed Wartą stoją nowe wyzwania i szanse, dlatego tak ważne dla spółki było znalezienie nowego managera. Firma rozpoczyna wdrażać nowe i innowacyjne rozwiązania, które mają na celu wzmocnić pozycję Warty jako wiodącego ubezpieczyciela w zakresie jakości usług. Grzegorz Bielec współpracował już wcześniej ze spółką, stąd też decyzja o objęciu przez niego stanowiska wiceprezesa.

Współpraca Bielca z Wartą rozpoczęła się od pracy jako Młodszy Partner w Boston Consulting Group w Polsce. Z firmą tą związany był od kwietnia 2008 roku. Grzegorz Bielec może pochwalić się wcześniejszą pracą dla wielu polskich i zagranicznych firm ubezpieczeniowych. Pracował nie tylko w Polsce, ale i w innych częściach Europy, Stanach Zjednoczonych czy na Bliskim Wschodzie. Dla Boston Consulting Group realizował strategiczne projekty dla banków oraz firm z sektora zarządzania finansami. Bielec był członkiem Światowej Praktyki Ubezpieczeniowej BCG oraz Praktyki Usług Finansowych BCG.

Na początku swojej drogi zawodowej związany był z Accenture i Grupą LuxMed.

Grzegorz Bielec jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, gdzie równolegle studiował: Finanse i Bankowość oraz Metody Ilościowe i Systemy Operacyjne.

Na podstawie: PRNews.pl

Zobacz również