Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Dagmara Ferenc

Artykuły autora: Dagmara Ferenc

Awanse
Nowy partner w Crido Taxand
Do grona partnerów firmy doradczej Crido Taxand dołączyła Ewelina Stamblewska-Urbaniak. Będzie odpowiedzialna za rozwój Zespołu Cen Transferowych w ramach Działu Doradztwa Podatkowego, który składa się z doświadczonych ekspertów.

Opublikowane: 22.09.2014
Autor: Dagmara Ferenc

Awanse
Nowy dyrektor finansowy w UPC Polska
1 października 2014 roku funkcję dyrektora finansowego UPC Polska obejmie Zoltan Bodnar, który zastąpi na tym stanowisku Chrisa Biedermanna. Wewnętrzna rekrutacja została przeprowadzona w ramach Grupy Liberty Global.

Opublikowane: 09.09.2014
Autor: Dagmara Ferenc

Raporty
Aktualne zarobki na stanowiskach specjalistycznych
Firma doradztwa personalnego, Page Personnel, opracowała i opublikowała Przeglądy Płac 2014, w którym prezentuje aktualne poziomy wynagrodzeń, zakresy odpowiedzialności i wymagania dotyczące najpopularniejszych stanowisk specjalistycznych w Polsce.

Opublikowane: 08.09.2014
Autor: Dagmara Ferenc

Awanse
Nowy wiceprezes w zarządzie Warty
Od 1 września 2014 roku wiceprezesem zarządu TUiR Warta oraz TUnŻ Warta zostanie Grzegorz Bielec. Będzie on odpowiedzialny za takie obszary, jak: strategia, zarządzanie efektywnością i bancassurance.

Opublikowane: 02.09.2014
Autor: Dagmara Ferenc

Wiadomości
Kraków najlepszą europejską lokalizacją dla outsourcingu
Firma doradcza Tholons opublikowała raport dotyczący najlepszych miejsc outsourcingowych na świecie – "Tholons Top 100 Outsourcing Destinations". Na świecie królują Indie, które mogą pochwalić się aż sześcioma czołowymi lokalizacjami. W Europie prym wiedzie Polska.

Opublikowane: 01.09.2014
Autor: Dagmara Ferenc

Wiadomości
State Street dalej rekrutuje
State Street, amerykańska firma specjalizująca się w obsłudze procesów z zakresu bankowości inwestycyjnej dla klientów z Europy i Stanów Zjednoczonych, zamierza zatrudnić w swoim centrum w Krakowie jeszcze 200 osób do końca 2014 roku.

Opublikowane: 01.09.2014
Autor: Dagmara Ferenc

Raporty
Deloitte: Dyrektorzy finansowi nie boją się konfliktu na Wschodzie
Firma Deloitte opublikowała raport "Deloitte CFO Survey 2014" dotyczący rozwoju sytuacji gospodarczej w Polsce. Dyrektorzy finansowi (CFO) przewidują stabilność gospodarczą, której może zagrozić sytuacja na Ukrainie i konflikt z Rosją.

Opublikowane: 20.08.2014
Autor: Dagmara Ferenc

Wiadomości
Zmniejsza się liczba pracowników sektora bankowego
Opublikowane zostały nowe dane dotyczące sektora bankowego. Pod koniec czerwca 2014 roku liczba pracowników w tej branży wyniosła 173 tys., czyli o 5 tys. mniej niż w 2011 – informuje Komisja Nadzoru Finansowego.

Opublikowane: 19.08.2014
Autor: Dagmara Ferenc