Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Ewelina Stamblewska-Urbaniak nowym partnerem w Crido Taxand

Do grona partnerów firmy doradczej Crido Taxand dołączyła Ewelina Stamblewska-Urbaniak. Będzie odpowiedzialna za rozwój Zespołu Cen Transferowych w ramach Działu Doradztwa Podatkowego, który składa się z doświadczonych ekspertów.
Kategoria: Awanse
22.09.2014
Ewelina Stamblewska-Urbaniak posiada kilkunastoletnie doświadczenie w doradztwie podatkowym, które zdobywała m.in. w Zespole Cen Transferowych w EY. W Crido Taxand będzie rozwijała obszar cen transferowych i restrukturyzacji biznesu. Będzie przy tym ściśle współpracować z członkami międzynarodowego zespołu TP w ramach organizacji Taxand, która jest obecna w blisko 50 krajach świata.Urbaniak będzie odpowiedzialna za rozwój Cen Transferowych w ramach Działu Doradztwa Podatkowego, który składa się z grupy doświadczonych ekspertów świadczących pełny zakres usług podatkowych dla firm, przedsiębiorców oraz samorządów.

Ewelina Stamblewska-Urbaniak jest kolejnym doświadczonym doradcą podatkowym, który w ostatnich miesiącach dołączył do Crido Taxand. W kwietniu br. do partnerów firmy dołączył wielokrotnie nagradzany za swoje osiągnięcia w dziedzinie VAT – Roman Namysłowski. W maju i lipcu dwóch następnych, doświadczonych doradców podatkowych: Michał Borowski (specjalizacja: VAT, samorządy) i Marcin Zawadzki (specjalizacja: VAT). Obecnie zespół Crido Taxand, które doradza głównie w obszarze podatków, pozyskiwania finansowania i prawa, liczy ponad 100 osób.

Zobacz również