Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Patrycja Rogowska-Tomaszycka p.o. Prezesa Zarządu Fundacji Rozwoju Rynku Finansowego

Prezydium Rady Fundacji Rozwoju Rynku Finansowego, do czasu rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko Prezesa, oddelegowało do pełnienia obowiązków Prezesa Patrycję Rogowską-Tomaszycką, Członka Zarządu Provident Polska. 
Kategoria: Awanse
07.06.2018

Z początkiem czerwca Monika Zakrzewska przestała pełnić funkcję Prezesa Zarządu Fundacji Rozwoju Rynku Finansowego i rozstaje się z organizacją. Jej obowiązki przejęła Patrycja Rogowska-Tomaszycka, Członek Zarządu Provident Polska. 

Patrycja Rogowska-Tomaszycka pracę w Providencie rozpoczęła w czerwcu 2012 roku, obejmując funkcję Dyrektora Biura Public Affairs. Obecnie zarządza Pionem Korporacyjnym odpowiedzialnym za corporate i public affairs, PR, CSR oraz komunikację wewnętrzną. Karierę zawodową rozpoczynała w Związku Banków Polskich, w latach 2007–2012 pracowała w Konfederacji Lewiatan jako ekspert w Departamencie Prawnym. Ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Źródło: informacja prasowa

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również