Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Paweł Bajno partnerem Bird & Bird

Paweł Bajno, jeden z czołowych prawników specjalizujących się w obsłudze private equity oraz transakcji fuzji i przejęć, dołączył do Bird & Bird jako Partner. W ramach zespołu Corporate warszawskiego biura kancelarii, będzie odpowiedzialny w szczególności za rozwój praktyki private equity.
Kategoria: Awanse
15.01.2019

Paweł Bajno jest radcą prawnym z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w zagadnieniach prawa gospodarczego, w szczególności w doradztwie dotyczącym transakcji fuzji i przejęć, ładu korporacyjnego oraz prawa rynków kapitałowych i papierów wartościowych. Posiada bogate doświadczenie w zakresie transakcji realizowanych przez fundusze private equity i venture capital zarówno w Polsce, jak i za granicą. W 2017 roku został wyróżniony przez klientów prestiżową nagrodą Client Choice Award w zakresie fuzji i przejęć. Przez ostatnie sześć lat był Partnerem w warszawskim biurze Norton Rose Fulbright, gdzie w ramach biura warszawskiego był odpowiedzialny za rozwój praktyki private equity, będąc jednocześnie jednym
z kluczowych partnerów Europejskiej Grupy Private Equity tej kancelarii.

– Dołączenie do zespołu Pawła Bajno, znanego i cenionego na polskim rynku eksperta w zakresie transakcji fuzji i przejęć, znacząco wzmocni naszą praktykę korporacyjną i rozwinie nasze możliwości w doradztwie przy złożonych projektach transakcyjnych, szczególnie w zakresie transakcji w sektorze funduszy private equity. Jest mi bardzo miło powitać Pawła w warszawskim zespole Bird & Bird. Jestem przekonany, że dzięki Pawłowi wzmocnimy nie tylko nasze warszawskie biuro, ale także cały region Europy Środkowo-Wschodniej – powiedział Sławomir Szepietowski, Partner Zarządzający warszawskim biurem Bird & Bird.

– Polska pozostaje jedną z głównych lokalizacji dla inwestycji private equity i venture capital w Europie Środkowo-Wschodniej, a w 2019 r. przewidywany jest wzrost fuzji i przejęć w naszym kraju. Jestem przekonany, iż międzynarodowy zasięg kancelarii Bird & Bird, w szczególności rozwinięta sieć biur w Europie, a także szczególna uwagą, jaką Bird & Bird przykłada do specyfiki doradztwa w poszczególnych sektorach działalności gospodarczej, umożliwią rozwój mojej praktyki zarówno w ramach biura warszawskiego jak i struktury międzynarodowej Kancelarii – dodał Paweł Bajno.

Źródło: materiały prasowe.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również