Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Paweł Borowy dyrektorem finansowym Business Lease Poland

Paweł Borowy objął obowiązki Dyrektora Finansowego Business Lease Poland 1 października 2018 roku.
Kategoria: Awanse
22.10.2018
Fot. Sean Pollock [Unsplash]

Paweł Borowy ma długoletnie doświadczenie w zarządzaniu finansami w dużych organizacjach. Od 1999 r. był zatrudniony na stanowisku Dyrektora Finansowego w TempService Sp. z o.o., która w 2004 r. została włączona do grupy Randstad Holding NV – światowego lidera w branży usług HR. Od 2013 r., oprócz dotychczasowych obowiązków, pełnił również funkcję Dyrektora Finansowego grupy Randstad dla krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Bezpośrednio przed objęciem stanowiska w spółce Business Lease Poland był odpowiedzialny za wszystkie obszary związane z finansowymi aspektami prowadzonej w Polsce działalności jednego z liderów branży transportu autobusowego, Mobilis Sp. z o.o., pełniąc funkcję Dyrektora Finansowego.

Paweł Borowy ukończył studia na kierunku: Finanse i Bankowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, a w 2010 r. dwuletni program szkoleń dla kadry zarządzającej organizowany we współpracy z Insead Business School i TiasNimbas Business School. Od 2003 r. jest członkiem prestiżowej organizacji zrzeszającej profesjonalistów w dziedzinie finansów – the Association of Chartered Certified Accountants (ACCA).

Nowy Dyrektor Finansowy będzie wspierał Business Lease Poland w zakresie budowania i realizacji strategii biznesowych firmy, zwiększając jej konkurencyjność i rozpoznawalność na rynku polskim.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również